Ninja.pun.pl

**Wszystkie materiały zamieszczone na tym forum są własnością Ninja.pun.pl**

Ogłoszenie

Ważne Wydarzenia:


Brak Eventów/Konkursów/Rekrutacji.

 

Info:

raraa

Nowości:




#1 2011-09-13 21:31:13

Kroso

http://img52.imageshack.us/img52/3494/genindlakrosa.png

Zarejestrowany: 2011-09-13
Posty: 12
Punktów :   

2.Poziom Obrony i Procent HP

Witajcie , tutaj wyjaśnię wam co to jest poziom obrony i Procent HP. Procent HP to punkty statystyk naszych żyć , na początku walki posiadamy 100 % i przez każde  celne zadanie nam obrażenia przez przeciwnika tracimy jakąś ilość hp , pod każdym opisem jutsu jest wyjaśnienie ile procent życia zabiera dana technika , lecz w każdą część ciała punktacja jest inna , w grę wchodzą takie części ciała jak: Głowa , Klata Piersiowa , Brzuch , Plecy , Ręka i Noga gdy na przykład zostanie nam zadany cieżki cios w ręke możemy ją stracić , jest również sposób aby dana technika zadawała nam mniej obrażeń , tak zwany istnieje "Poziom Obrony" za każdy zdobyty poziom nasze obrażenia są zredukowane o -1. Taki trening na wyższy poziom możemy przejść raz na 10 dni oszukiwanie i tak podobne będzie karane zbanowaniem , czym wyższy poziom obrony chcemy zdobyć tym nam trudniej. Myślę że to już wszystko , mam nadzieję że wszystko dokładnie wyjaśniłem , więc życzę wam miłej gry i nie oszukiwania!

Offline

 

Kroso
GG: 5086699
Ichiro Shiffer
GG: 10354168
TEKST

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.droga-ninja.pun.pl www.shopa.pun.pl www.arenazerqv.pun.pl www.queen-kajol.pun.pl www.architektura2008.pun.pl